top of page

Hoe zou het nog zijn met de hondenlosloopweide?

Vraag het aan ... FrankyDit zogezegd kleinschalig project heeft al heel wat voeten in de aarde gehad. Nochtans is de goedkeuring er al om dit project te verwezenlijken.


Maar een gemeentebestuur moet soms prioriteiten stellen. De aandacht is in de eerste plaats uitgegaan naar de verbouwing van het oude politiekantoor. In dit gebouw worden in de nabije toekomst de dienst burgerzaken en de sociale dienst van onze gemeente gehuisvest.


Om dit te realiseren in een korte tijdspanne zijn er heel wat helpende handen nodig. Het gemeentebestuur heeft dus veel gemeentearbeiders ingezet om deze werken uit te voeren.


Van zodra er tijd en ruimte vrij kwam, zijn onze gemeentearbeiders aan de opbouw van

de hondenlosloopweide begonnen. Ik hoop samen met alle hondenliefhebbers dat onze hondenlosloopweide op een zo kort mogelijke termijn kan gerealiseerd worden, zodat we niet langer op onze honger blijven zitten.


113 weergaven

Recente blogposts

Alles weergeven
bottom of page